POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

KIM JESTEŚMY

 

 

Na rynku zdrowotnym działamy od 2003 roku. Wpierw jako placówka koncentrująca się wyłącznie na zapewnieniu szerokiego katalogu wysokiej jakości usług pracownikom banków ,central handlu zagranicznego a także załogom wiodących przedsiębiorstw.

Naszej opiece zawierzyli także, posiadacze polis zdrowotnych oraz abonamentów komercyjnych sieci medycznych.

Od 2008 roku , na podstawie umowy zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy  świadczenia określane  jako Podstawowa Opieka Zdrowotna .

Od 2011 roku służymy też tym, którzy w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego szukają pomocy specjalistycznej .

W naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na badania diagnostyczne ,gdyż to one umożliwiają należyte rozpoznanie  choroby i podjęcie odpowiedniego leczenia.

Dbamy jednak przede wszystkim o to, aby każdemu bez wyjątku pacjentowi zapewnić wsparie medyczne na najwyższym poziomie.

Mając świadomość,  iż do lekarza nie przychodzi się dla przyjemności ale z określoną potrzebą, oferujemy dostęp do specjalistów , którzy swymi kwalifikacjami i podejściem do chorego dyskomfort tej wizyty starają się zminimalizować.

Pracę na rzecz chorych traktujemy jako służbę, której zawsze musi towarzyszyć dążenie do osiągnięcia coraz lepszych wyników. W zmierzaniu do tego przyda nam się każda Państwa uwaga za którą będziemy wdzięczni tak jak i ci którym ona pomoże. 

 

                                                                                  

                                                   Dyrektor d/s  Medycznych

                                         

                                                        Aleksandra Noras-Świst         

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ