Chcesz umówić wizytę?

Skontaktuj się!

O nas

Na rynku zdrowotnym działamy od 2003 roku. Wpierw jako placówka koncentrująca się wyłącznie na zapewnieniu szerokiego katalogu wysokiej jakości usług pracownikom banków ,central handlu zagranicznego a także załogom wiodących przedsiębiorstw.

Naszej opiece zawierzyli także, posiadacze polis zdrowotnych oraz abonamentów komercyjnych sieci medycznych.

Od 2008 roku , na podstawie umowy zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy  świadczenia określane  jako Podstawowa Opieka Zdrowotna .

Od 2011 roku służymy też tym, którzy w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego szukają pomocy specjalistycznej .W naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na badania diagnostyczne ,gdyż to one umożliwiają należyte rozpoznanie  choroby i podjęcie odpowiedniego leczenia.

Dbamy jednak przede wszystkim o to, aby każdemu bez wyjątku pacjentowi zapewnić wsparie medyczne na najwyższym poziomie.Mając świadomość,  iż do lekarza nie przychodzi się dla przyjemności ale z określoną potrzebą, oferujemy dostęp do specjalistów , którzy swymi kwalifikacjami i podejściem do chorego dyskomfort tej wizyty starają się zminimalizować.

Pracę na rzecz chorych traktujemy jako służbę, której zawsze musi towarzyszyć dążenie do osiągnięcia coraz lepszych wyników. W zmierzaniu do tego przyda nam się każda Państwa uwaga za którą będziemy wdzięczni tak jak i ci którym ona pomoże.

Aleksandra Noras-Świst

Dyrektor d/s Medycznych

© 2017 created with webwavecms.com

Rejestracja telefoniczna: (32) 255-65-47

Resjestracja on line: rejestracja@przychodniamedina.pl